Osmangazi Petek Temizleme

Osmangazi Petek Temizleme

Özellikle kış aylarında değerini daha çok anladığımız kalorifer sisteminde, en büyük görevi petekler oynamaktadır. Tasarruf sağlamak istiyor ve kaliteli şekilde ısınmak istiyorsanız eğer, petek bakımlarına gerek önemi vermeniz gerekmektedir. Petek bakımlarının yanında, peteklerin iç kısmının da mutlaka ve mutlaka temizlenmesi gerekmektedir.

Kimyasallar Yardımı İle Petek Temizliği;

Piyasada petek temizleme kimyasalları yer almaktadır. Petek temizleme kimyasallarının iki türü vardır. Birincisi petekler içerisinde yer alan kirin, tozun ve tortunun giderilmesini sağlar. Bu sayede petek içerisinde gezen su, daha akışkan şekilde devam eder ve peteklerden tam performans alırsınız. Fakat bu koruyucu değil, rutin yapılması gereken rutin bir işlemdir. Diğer bir kimyasal ise, peteklerin korunmasını sağlar. Bu kimyasalı peteklerinize dökerseniz, peteklerinizin içinde gezen su rahatlıkla dağıtılır ve peteklerinizin her tarafı aynı sıcaklığa ulaşır. Bu sayede istediğiniz bir sıcaklığa ulaşmış ve tam performans almış olursunuz.

Makineler Yardımı İle Petek Temizliği;

Bu konuda bizler devreye giriyoruz. Makine ile petek temizleme konusunda eğer gereken araçlar elinizde yoksa, bizler ile iletişime geçiniz. Özel petek temizleme makineleri yardımı ile temizlik yapmaktayız. Vermiş olduğunuz adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmamız ile beraber, istediğiniz hizmeti en kaliteli şekilde vermekteyiz. Üstelik bu işlemleri oldukça sessiz ve ortalığa zarar vermeden yapmaktayız. Dilerseniz o anda bakım ve temizlik yapabilir veya atölyemize götürerek tam detaylı tarama yapabiliriz.

Tel: 0546 940 21 75

Leave a Reply

Call Now Buttonhemen ara
konuşmayı başlat
yardım ?
merhaba
yardımcı olabilirim