Lara Store Perde

Stor Perdeler Genel olarak tül perdelerin arkasına güneşlik için kullanılmaktadır.Sade düz kumaştan oluşmaktadır ve ekonomik,ithal ve karartma seçenekleri bulunmaktadır. Güneşi kırmak için genelde en çok tercih edilen perdedir. Sade bir görünümü olduğu için genelde tek başına çok nadir olarak kullanılır.
Zebra Perdeler ise yatay tül ve stordan oluşup çift katlıdır. Açık ve kapalı olarak kullanılabilir. Açık konumda dışarısı görünebilmektedir ve güneşi tam olarak alır. Kapalı konumda dışarıdan içerisi görünmez ve güneşi engeller. Standart olarak genelde %30 oranında ışık geçirmektedir. Tabi zebraların da karartma ve diğer bir çok modeli bulunmaktadır. Daha fazla çeşitte ve desende bulunabilmektedir. Ayrıca zebra perdeden bir diğer farkı da kasa tipler daha biraz farklıdır. Zebra perdenin kasası stor perdenin kasasına göre daha geniştir. Bu yüzden takma aparatları daha farklıdır.
En çok ofislerde ve evlerin mutfağında kullanılmaktadır. Tek bir perdeyle perde sorununuzu çözmek istiyorsanız tavsiyemiz hem şık hem de tül ve storu birarada olduğu için zebra perdeyi tavsiye ediyoruz.

Tel: 0546 940 21 75

Leave a Reply

Call Now Buttonhemen ara
konuşmayı başlat
yardım ?
merhaba
yardımcı olabilirim