Kepez Yapı Ahşap mebran çatı

Kepez Yapı Ahşap mebran çatı

Temizlik ve bakım gerektirmeyen, tamamı yanmaz, paslanmaz ve ısıya dayanıklı olan ürünler ile kaplanan çatı ve duvar temel cepheler, en az 80-100 yıllık bir dayanıklılık süresine sahip.

Çatı ve cephe kaplamalarında tasarıma uygun pek çok farklı sistem alternatifi sunan en dikkat çekici sistemlerinden biri Membran Sistemler; hem çatı hem de cephe uygulamalarında kullanılan Membran Sistemler, ön ve arka yüzeylerinde montajı kolaylaştıran ısınarak yapışan bir sisteme sahip toplardan oluşuyor.

Etkileyici bir görünüme sahip olan bu sistem, top şeklindeki rulolardan oluşur düz siyah ve kumlu olarak ikiye ayrılıyor. Hemen hemen tüm eğik yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen ebatlarının küçük olması nedeniyle çatılardaki kuşluk (güvercinlik), havalandırma çıkışları, baca ve kalkan duvarları gibi karmaşık yüzeylerin kaplanmasını kolaylaştırıyor.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, estetik değerleri ve çevre dostu olması sebebiyle geleceğin malzemesi olarak nitelendirilen Membranların gri, yeşil, kırmızı, renk alternatifleri ile mebranın benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunuyor.

Tel: 0546 940 21 75

Leave a Reply

Call Now Buttonhemen ara
konuşmayı başlat
yardım ?
merhaba
yardımcı olabilirim