Dekoratif Beton Uygulaması Hizmetleri

Dekoratif Beton Uygulaması Hizmetleri

Dekoratif Beton Uygulaması Mevcut Betonun Yüzeyinde İstenilen Tasarımı Oluşturmak, Dekoratif Logo Veya Şekiller Çizmek ile Tarif Edilebilir.
Dekoratif Beton, Yapıların Dış Mekanları İçin Özel Tasarlanmış Dekoratif Zemin Tasarlama Sistemine Verilen İsimdir.
Mevcut Yüzey Eski Veya Yeni Beton Fark Etmeksizin Uygulanabilir. Bu Tasarım Uygulaması Beton Cutting Yöntemiyle Başlanır.

İstanbul Dekoratif Beton Uygulaması

Beton Yüzeyine Uygun, Betona Emprenye Olabilen ve Beton Rengini Değiştiren Beton Kimyasalları ile Dekoratif Yüzey Elde Edilir.
Dekoratif Beton Tasarımı Uygulaması İlk Olarak Türkiye’De Profesyonel Ekipleri ile Firmamız Tarafından Uygulanmaktadır.
Granülometrik, Fiber Katkılı Hazır Karışım Beton, Uygulanacak Alana İtina ile Dökülür. Colour Hardener ile Yüzey Perdahlanarak Renklendirilir ve Özel Kalıplar ile Yüzeye Baskı Yapılarak, Yüzlerce Güzel Görünümlerden Biri Elde Edilir.
Dekoratif Amaçlar İçin Yapılan Dokulandırma İşlemine Özel Kalıplar Yüksek Kaliteli Bir Poliüretan Malzemeden Seçilir. Bu Malzemeler Yüzlerce Doku Çeşidiyle Uzun Yıllardır Üretilmektedir.
Sayısız Alternatife Sahip Olan Dokulandırma Kalıp Çeşitleri de Bulunmaktadır
Bu Uygulama Özellikle Bahçe Düzenlemeleri, Parklar, Havuz Kenarları, Kent Rekreasyon Alanları, Çevre Düzenlemeleri, Yollar, Marina ile Rıhtımlar, Alışveriş Merkezleri, Otoparklar ve Akaryakıt İstasyonlarında Kullanılır
Tüm Alışveriş Merkezleri, Ofisler, Showroomlar, Görsel Bir Alan Yaratmak İsteyen ve Firma Logolarını Zemininde Görmek İsteyen Müşterilerimiz İçin İlk Defa Türkiye’De Uyguluyoruz.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Leave a Reply

Call Now Buttonhemen ara
konuşmayı başlat
yardım ?
merhaba
yardımcı olabilirim